کاربرد در صنعت چاپ

سی-ار-ام-صنعت-چاپ-neuroncrm-1-min
CRM چاپ

کاربرد CRM صنعت چاپ

ازجمله مزایای استفاده از CRM در صنعت نشر و چاپ می‌توان به این موارد اشاره کرد: طراحی و پیاده‌سازی سیستم بازاریابی و فروش، سیستم  روابط عمومی شامل ساختاردهی تیم‌های بازاریابی و فروش، مدیریت اطلاعات مشتریان و کاربران، فرایندهای عضو گیری، فرآیندهای تخصیص کتاب و گرفتن بازخورد مشتری، مدیریت کمپین‌ها نشر، همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، مدیریت سرنخ‌ها (لیدها) یا مشتریان بالقوه و فرایندهای گزارش‌گیری و کنترل رکوردها، یکپارچه سازی کانال‌های مختلف ارتباطی پورتال، پیامک، تلگرام، واتس آپ و پست الکترونیکی، طراحی و پیاده‌سازی پورتال‌های سازمانی به صورت کاملاً یکپارچه با سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM، طراحی و پیاده‌سازی یکپارچه باشگاه دبیران و باشگاه مشتریان، ایجاد پروفایل مشتریان به صورت کاملاً یکپارچه، ایجاد بستر مناسب جهت توسعه‌های سیستمی آتی اعم از سیستم‌های یکپارچه فروش، انبار، فروشگاه اینترنتی و آنلاین، باشگاه‌ دانش آموزان و سرپرستان، فرایند تألیف و… در جهت اهداف سازمان در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان و صنعت چاپ و نشر.

CRM چاپ

سیستم Microsoft Dynamics 365 هماهنگ با صنعت چاپ

کاربرد سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان Microsoft Dynamics 365 قابلیت بسیار زیادی برای ادغام با انواع نرم‌افزارها را دارد. CRM امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی کاربرپسند و در هماهنگی کامل با سایر نرم‌افزارهای بازرگانی و فروش (مانند مجموعه نرم‌افزارهای Office) ارائه می‌دهد. نرم‌افزار Microsoft Dynamics 365 محیطی برای سازگاری و کاستوم کردن امکانات و آیتم‌های مختلف برای سازگاری با اهداف شرکت‌ها و تجارت‌ها در صنعت چاپ و نشر فراهم می‌آورد

سی-آر-ام-1

BI و امکانات هوش تجاری در CRM صنعت چاپ

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت سی آر ام به راحتی پایه های هوش تجاری مثل: گزارش ها و داشبوردهای تحلیلی و قابل کاستوم، دقیق و در لحظه‌ای را که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید و دراختیار کارکنان قرار می دهد.
برخی از ویژگی های هوش تجاری CRM در صنعت چاپ و نشر:
-گزارشات و نمودارهای کاملا یکپارچه و تحلیلی و با مقادیر عددی مشخص
-داشبوردهای متنوع برای سطوح مدیریتی مختلف در سازمان و امکان تنظیم داشبورد دلخواه
-دقت بالای گزارشات با توجه به یکپارچگی کامل با CRM و گزارش گیری از همه ی رکورد های موجود
-داشبوردهای در لحظه، مبتنی بر داده‌های جدید و به روز

همگام سازی با فروش و بازاریابی

همه ی فعالیت‌های بازاریابی، فروش و خدمات و همچنین بازرگانی سازمان به صورت کاملا منظم مدیریت می‌شوند. تمامی کمپین‌های بازاریابی، سرنخ‌ها و فرصت‌ها، پیش فاکتور ها، شکایات و نظرسنجی‌ها و . . .
در درون سیستم ارتباط با مشتری Microsoft Dynamics CRM قابلیت مدیریت دارد.

مدیریت پرتال و شبکه های اجتماعی

نرم افزار Microsoft Dynamics 365 امکان مدیریت کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان اعم از تلفن، اپ موبایل، پیامک، تلگرام، پورتال، فکس، واتس آپ، Voip و ایمیل را از درون سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM می دهد.
برخی از ویژگی های مهم:
-اتصال و برقراری تلفن‌های سازمان و شرکت
-اتصال و برقراری ارسال و دریافت پیامک(SMS)
-اتصال و برقراری فکس‌های خروجی و ورودی به سازمان
-اتصال و برقراری فرایندها و کمپین های ایمیلی
-اتصال و برقراری پیام‌ گسترهای تلگرام و واتس آپ
-اتصال و برقراری اپلیکیشن موبایل سی ار ام برای مشتریان و کارکنان

کاربرد CRM در صنعت ساختمان را هم بررسی بفرمایید.

ثبت نام

برای ورود به neuroncrm نیازمند آن هستید که ابتدا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید. نورون سی آر ام