درخواست دمو

درخواست دمو CRM

دمو نرم افزار مایکروسافت سی ار ام  Microsoft Dynamics 365

ارائه دمو در مجموعه نورون به دو صورت امکان پذیر است

 • دمو حضوری
 • دمو غیر حضوری

دمو حضوری

جهت دمو حضوری نرم افزار سی آر ام لطفا ابتدا فرم ذیل را تکمیل نمایید در غیر اینصورت با مجموعه نورون تماس حاصل فرمایید، سپس کارشناسان مجموعه نورون با شما تماس میگیرند و زمان و مکان دمو را با هماهنگ می نمایند.

دمو غیر حضوری

جهت دمو غیر حضوری نرم افزار مایکروسافت سی ار ام (Microsoft Dynamics 365 ) لطفا ابتدا فرم ذیل را تکمیل یا از بخش دمو انلاین وارد آی پی اختصاصی نورون بشوید. پس از ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور درج شده در سایت رو وارد نمایید.لذا می توانید دمو نرم افزار به صورت آنلاین  مشاهده نمایید.در صورت نیاز به جلسه آنلاین و پرزنت کارشناسان در هنگام تکمیل فرم حتما قید نمایید در غیر اینصورت جهت تسریع امور با مجموعه نورون تماس حاصل فرمایید.

درخواست پروپوزال

در صورت نیاز به پروپوزال در ابتدا باید دکمه درخواست پروپوزال را بزنید و فرم بریف را برای ما تکمیل نمایید.لذا پس از تکمیل فرم بریف، کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند کرد و سوالات تکمیلی را خواهند پرسید.پس از بررسی های اولیه متعاقبا پروپوزال اولیه نیز تقدیم خواهد شد .در صورت داشتن RFP نیاز سنجی سیستم، حتما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

با استفاده از فرم زیر می توانید درخواست دمو مدت دار، حضوری و یا غیرحضوری کنید، دمویی از محیط اورجینال Microsoft Dynamics 365 که در اختیار شما قرار می گیرد، همچنین بدون پر کردن فرم در خواست می توانید با کلیک بر دکمه دموی آنلاین، یک نمونه ساده از محیط سی ار ام را به صورت آنلاین در مرورگر خود مشاهده کنید.

درخواست پروپوزال

  دموی آنلاین

  برای استفاده از دموی آنلاین Microsoft Dynamics 365 نورون سی آر ام از اطلاعات ورودی زیر استفاده کنید:

  • نام کاربری(User): neuron\demouser
  • کلمه عبور(Password): Demo@user123

  ثبت نام

  برای ورود به neuroncrm نیازمند آن هستید که ابتدا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید. نورون سی آر ام