کاربرد در صنعت نرم افزار

سی-ار-ام-صنعت-نرم-افزاری-neuroncrm-1
CRM صنعت نرم‌افزار

کاربرد CRM در صنعت نرم‌افزار

Microsoft Dynamics 365 پیشنهادی نورون سی ار ام برای شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و دیجیتال، کلیه فرآیندهای فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش، مدیریت سفارش‌ها مشتری، عیب‌یابی، وصول مطالبات و ارتباط با سیستم‌های اتوماسیون اداری، مالی و حسابداری را پوشش داده با انواع نرم‌افزارهای مختلف نیز قابلیت وفق پذیری دارد.

کاربرد سی ار ام در شرکت‌های فعال درزمینهٔ فناوری اطلاعات (IT) با توجه به نیازمندی‌های سازمان‌های دیجیتال در  این صنعت تولید و کاستوم شده است. با توجه به اینکه صنعت فناوری اطلاعات و دیجیتال روزبه‌روز در حال پیشرفت بوده به همین سبب فرایند بازاریابی محصولات و خدمات جدید به‌شدت حساس و به‌روز خواهد بود. مایکروسافت داینامیکس سی آر ام به این سازمان‌ها کمک می‌کند تا تمامی قدم‌ها را ثبت کنند، آن‌ها را برنامه‌ریزی کنند، قرارهای ملاقات را ثبت کنند و تمامی اطلاعات را در لحظه به‌روز نگه‌دارند.

CRM نرم‌افزاری

سیستم Microsoft Dynamics 365 هماهنگ با صنعت نرم‌افزار

کاربرد سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان Microsoft Dynamics 365 قابلیت بسیار زیادی برای ادغام با انواع نرم‌افزارها را دارد. CRM امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی کاربرپسند و در هماهنگی کامل با سایر نرم‌افزارهای بازرگانی و فروش (مانند مجموعه نرم‌افزارهای Office) ارائه می‌دهد. نرم‌افزار Microsoft Dynamics 365 محیطی برای سازگاری و کاستوم کردن امکانات و آیتم‌های مختلف برای سازگاری با اهداف شرکت‌ها و تجارت‌ها در صنعت نرم‌افزار و تولید نرم‌افزارهای دیجیتالی فراهم می‌آورد.

سی-آر-ام-2

BI و امکانات هوش تجاری در CRM صنعت نرم افزار

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت سی آر ام به راحتی پایه های هوش تجاری مثل: گزارش ها و داشبوردهای تحلیلی و قابل کاستوم، دقیق و در لحظه‌ای را که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید و دراختیار کارکنان قرار می دهد.
برخی از ویژگی های هوش تجاری CRM در صنعت چاپ و نشر:
-گزارشات و نمودارهای کاملا یکپارچه و تحلیلی و با مقادیر عددی مشخص
-داشبوردهای متنوع برای سطوح مدیریتی مختلف در سازمان و امکان تنظیم داشبورد دلخواه
-دقت بالای گزارشات با توجه به یکپارچگی کامل با CRM و گزارش گیری از همه ی رکورد های موجود
-داشبوردهای در لحظه، مبتنی بر داده‌های جدید و به روز

همگام سازی با فروش و بازاریابی

همه ی فعالیت‌های بازاریابی، فروش و خدمات و همچنین بازرگانی سازمان به صورت کاملا منظم مدیریت می‌شوند. تمامی کمپین‌های بازاریابی، سرنخ‌ها و فرصت‌ها، پیش فاکتور ها، شکایات و نظرسنجی‌ها و . . .
در درون سیستم ارتباط با مشتری Microsoft Dynamics CRM قابلیت مدیریت دارد.

مدیریت پرتال و شبکه های اجتماعی

مدیریت پرتال و شبکه ها اجتماعی
نرم افزار Microsoft Dynamics 365 امکان مدیریت کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان اعم از تلفن، اپ موبایل، پیامک، تلگرام، پورتال، فکس، واتس آپ، Voip و ایمیل را از درون سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM می دهد.
برخی از ویژگی های مهم:
-اتصال و برقراری تلفن‌های سازمان و شرکت
-اتصال و برقراری ارسال و دریافت پیامک(SMS)
-اتصال و برقراری فکس‌های خروجی و ورودی به سازمان
-اتصال و برقراری فرایندها و کمپین های ایمیلی
-اتصال و برقراری پیام‌ گسترهای تلگرام و واتس آپ
-اتصال و برقراری اپلیکیشن موبایل سی ار ام برای مشتریان و کارکنان

کاربرد CRM در صنعت حمل و نقل را هم بررسی بفرمایید.

ثبت نام

برای ورود به neuroncrm نیازمند آن هستید که ابتدا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید. نورون سی آر ام