کاربرد در صنعت دارویی

CRM دارویی

کاربرد CRM در صنعت دارویی

بخش فروش و بازاریابی کسب و کارهای پزشکی و آرایشی و بهداشتی از CRM برای جمع‌آوری اطلاعات مشتریان و ارتباط با آن‌ها استفاده می‌کنند، همچنین از MS CRM در این صنعت برای گرفتن گزارش، شناخت مشتریان دائم از مشتریان جدید، مدیریت پرداختی‌ها و دریافتی‌ها، انبار و انبارداری موجودیت‌ها استفاده می‌کنند. همچنین همین امکانات در مراکز داروخانه‌ای نیز صدق می‌کند. در مراکز بهداشتی و بیمارستانی، نرم‌افزار CRM مدیریت بخش‌های مختلف از قبیل مدیریت، تراکنش‌ها، سازمان‌دهی بیماران، انبار و موجودیت‌های مالی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

CRM دارویی

سیستم Microsoft Dynamics 365 هماهنگ با صنعت دارویی

کاربرد سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان Microsoft Dynamics 365 قابلیت بسیار زیادی برای ادغام با انواع نرم‌افزارها را دارد. CRM امکانات بسیار گسترده‌ای را در محیطی کاربرپسند و در هماهنگی کامل با سایر نرم‌افزارهای بازرگانی و فروش (مانند مجموعه نرم‌افزارهای Office) ارائه می‌دهد. نرم‌افزار Microsoft Dynamics 365 محیطی برای سازگاری و کاستوم کردن امکانات و آیتم‌های مختلف برای سازگاری با اهداف شرکت‌ها و تجارت‌ها در صنعت نرم‌افزار و تولید نرم‌افزارهای دیجیتالی فراهم می‌آورد.

سی-آر-ام-5

BI و امکانات هوش تجاری در CRM صنعت دارویی

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری مایکروسافت سی آر ام به راحتی پایه های هوش تجاری مثل: گزارش ها و داشبوردهای تحلیلی و قابل کاستوم، دقیق و در لحظه‌ای را که به‌صورت کاملا یکپارچه از کلیه کانال‌های ارتباطی برای تصمیم‌گیری مدیران سازمان فراهم نماید و دراختیار کارکنان قرار می دهد.
برخی از ویژگی های هوش تجاری CRM در صنعت چاپ و نشر:
-گزارشات و نمودارهای کاملا یکپارچه و تحلیلی و با مقادیر عددی مشخص
-داشبوردهای متنوع برای سطوح مدیریتی مختلف در سازمان و امکان تنظیم داشبورد دلخواه
-دقت بالای گزارشات با توجه به یکپارچگی کامل با CRM و گزارش گیری از همه ی رکورد های موجود
-داشبوردهای در لحظه، مبتنی بر داده‌های جدید و به روز

همگام سازی با فروش و بازاریابی

همه ی فعالیت‌های بازاریابی، فروش و خدمات و همچنین بازرگانی سازمان به صورت کاملا منظم مدیریت می‌شوند. تمامی کمپین‌های بازاریابی، سرنخ‌ها و فرصت‌ها، پیش فاکتور ها، شکایات و نظرسنجی‌ها و . . .
در درون سیستم ارتباط با مشتری Microsoft Dynamics CRM قابلیت مدیریت دارد.

مدیریت پرتال و شبکه های اجتماعی

مدیریت پرتال و شبکه ها اجتماعی
نرم افزار Microsoft Dynamics 365 امکان مدیریت کلیه کانال‌های ارتباطی سازمان اعم از تلفن، اپ موبایل، پیامک، تلگرام، پورتال، فکس، واتس آپ، Voip و ایمیل را از درون سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM می دهد.
برخی از ویژگی های مهم:
-اتصال و برقراری تلفن‌های سازمان و شرکت
-اتصال و برقراری ارسال و دریافت پیامک(SMS)
-اتصال و برقراری فکس‌های خروجی و ورودی به سازمان
-اتصال و برقراری فرایندها و کمپین های ایمیلی
-اتصال و برقراری پیام‌ گسترهای تلگرام و واتس آپ
-اتصال و برقراری اپلیکیشن موبایل سی ار ام برای مشتریان و کارکنان

کاربرد CRM در صنعت چاپ را هم بررسی بفرمایید.

ثبت نام

برای ورود به neuroncrm نیازمند آن هستید که ابتدا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید و وارد حساب کاربری خود بشوید. نورون سی آر ام